en.pngEN
Všechny kategorie

profil společnosti

Domů>O Nás>profil společnosti

O NAŠE SPOLEČNOSTI


Společnost Shanghai Hengcheng Beverage Equipment Co., Ltd. se sídlem v čínské Šanghaji je profesionálním dodavatelem inženýrského designu a zpracování zařízení pro pivní nápoje, mléčné šťávy, koření a průmysl biologické fermentace. Suzhou Hengcheng Intelligent Equipment Co., Ltd. sídlí v Suzhou, provincie Anhui.

Společnost Shanghai Hengcheng poskytuje plynulá technická řešení od plánování investic, projektového poradenství, technického designu, výroby, instalace a uvedení do provozu, řízení projektů a údržby systému. Navázali jsme úzkou spolupráci se slavnými tuzemskými vysokými školami a zahraničními podniky. V procesu spolupráce jsme se neustále učili pokročilé technologie a zkušenosti doma i v zahraničí a vylepšovali jsme design a výrobní proces.

Členové našeho manažerského a technického týmu mají více než 10 let zkušeností v oboru. Zaměřujeme se na lidi a založili jsme firemní kulturu „respektu, tolerance, odpovědnosti, inovací a pragmatismu“. Společnost se snaží vybudovat profesionální tým s prvotřídní konkurenceschopností v oboru a z celého srdce slouží zákazníkům doma i v zahraničí.

Společnost dodržuje cíl „sloužit zákazníkům a vytvářet hodnoty pro zákazníky“. Díky tvrdé práci týmu po mnoho let se rozsah společnosti rostl a rozšiřoval. Produkty společnosti se prodávají doma i v zahraničí a kvalita a služby produktů byly zákazníky široce uznávány. Zákazníci pokryli trhy Spojených států, Kanady, Švédska, Británie, Norska, Jižní Koreje a Austrálie.

továrna

Proč si nás vybrat


NAŠE FACTORY